Naše službyCeník

POUKAZ

Gift
background

Úklid domácnosti Praha

Čistá domácnost a zdravé prostředí pro váš život. To je nezbytnost - a zároveň věčná námaha. Tu nechte na nás. Vracejte se do útulného domova za blízkými, zábavou i odpočinkem. Na úklid domácnosti tu budeme my.

Image
Image

Profesionální úklid domácnosti, bytu a domu v Praze

Kvalitní úklid chce nejen čas, ale i zkušenosti a vhodné čisticí prostředky. Nejde jen o to vytřít, vyluxovat a vymést pavučiny. Nejde jen o lesklou podlahu a to, co je vidět na první pohled. Profesionální úklid jde hlouběji. Působí i na to, co vidět není. Prachové částice, bakterie a roztoči. To vše má negativní vliv na zdraví. A toho všeho vás náš tým zbaví spolu s viditelnými skvrnami a nečistotami.

Úklid domu v našem podání zahrnuje všechny obytné místnosti. Lze se domluvit také na žehlení prádla, úklidu přístupových a neobývaných prostor. Zvládáme pravidelné akce i mimo řádky, např. úklid po malování. Pracujeme rychle, ale důkladně. Nechte nás proměnit vaši domácnost v místo, které se bude skvět čistotou. A svůj čas věnujte tomu, co vás baví.

Co zahrnuje náš standardní úklid domácnosti

KuchyňPokojeKoupelna

Pravidelný úklid zajistí trvalou čistotu vašeho domova

Profesionální úklid vaši domácnost rozjasní. Je ale důležité jeho výsledky udržovat. Proto klademe velký důraz na úklidy pravidelné, a to buď v týdenních nebo čtrnáctidenních intervalech. Pracujeme 7 dní v týdnu od 8 do 20 hodin, po domluvě ale můžeme přijít i na jinou hodinu. Všichni naše paní na úklid a hodinové manželky jsou prověřeni a kohokoliv z nich můžete bez obav nechat pracovat o samotě. Chápeme ale, že pro řadu z vás je příjemnější nechat si pravidelně uklízet stejnými lidmi, na které jste zvyklí. Snažíme se proto vše zařídit tak, aby k vám na opakované úklidy docházely již známé tváře.

Generální úklid vaše prostory dokonale promění

Nepoznal váš domov dlouho důkladný úklid? Plánujete návštěvu, oslavu či jinou akci a chcete, aby váš interiér působil co nejreprezentativněji? Pak nazrál čas k jednorázovému generálnímu úklidu, který jde ještě nad rámec běžného úklidu domácnosti. Generální úklid je oblíbený před svátky nebo významnou oslavou. Pozvěte si své návštěvy do domova bez poskvrnky. Postaráme se o to, aby takový byl. Jako nadstandardní službu navíc můžeme za příplatek zařídit také tlakové čištění dlažby, čištění koberců a čalounění.

Tento typ služby zahrnuje navíc:

 • vnitřní hloubkové čištění všech spotřebičů
 • mytí dveří, mytí žaluzií a mytí oken v Praze
 • odstranění vodního kamene a hloubkových nečistot všude, kde se vyskytují

Cena za úklid domácnosti - přehledně v tabulce

Zakládáme si na transparentnosti našich cen. Ceny za úklid domácností v ceníku jsou orientační, po domluvě s klientem částku finalizujeme. Vedle toho nabízíme slevy, benefity, i nákup poukazů na naše služby.

Booking banner

Šetřte svůj čas na to, co Vám přináší opravdové štěstí

Často kladené dotazy

 • Jste pojištěni proti případným škodám?
 • Co když chci úklid na poslední chvíli zrušit?
 • Co když nám kvalita úklidu nebude vyhovovat?
 • Bude při pravidelném úklidu ten samý člověk?

 • Jste pojištěni proti případným škodám?
 • Co když chci úklid na poslední chvíli zrušit?
 • Co když nám kvalita úklidu nebude vyhovovat?
 • Bude při pravidelném úklidu ten samý člověk?
 • Kontaktujte nás
  ghost

  Úklid 7 dní v týdnu

  +420 777 622 568
  Máte vlastní vysavač a mop?
  Máte voucher nebo propagační kód?