Naše službyCeník

POUKAZ

Gift

Úklid společných prostor v Praze

Bytové komplexy, rodinné domy či jiné způsoby bydlení mají jednu věc společnou a to jsou společné prostory. Kvůli jejich častnému používání se v nich velmi jednodušše akumuluje špína a prach. Ne vždy se najde dobrovolník, kdo se o to rád postará. Na kvalitu života to má zdánlivě malý efekt, ale ve skutečnosti to ovlivňuje víc než se může zdát.

Potřebujete důkladně uklidit společné prostory bytového či rodinného domu?

Naše úklidová firma má bohaté zkušenosti s úklidem společných prostor. Jsme nejen profesionálové v oblasti úklidu, ale především vyjdeme vstříc vašim potřebám. Úklid společených prostor můžeme zajistit podle Vašich požadavků a to v kteroukoliv dobu. Nevadí nám noční hodina a dokonce ani svátky nebo víkendy. Jsme flexibilní a za použití naší moderní technologie a ekologických přípravků si poradíme s každou nečistotou. Vaše prostory budou vždy zářit čistotou.

Naše úklidová firma poskytuje širokou škálu svých služeb. Tým zaměstnanců je dokonale proškolený a především prověřený, proto můžete mít k nám naprostou důvěru. Díky našemu profesionálnímu vybavení a kvalitních úklidových prostředků, odvádíme skutečně bezkonkurenční služby, se kterými budete zajisté spokojeni. Zaměřujeme se i na nejmenší detaily, díky kterým prostory září naprostou čistotou a svěží vůní.

Kontaktujte nás
ghost

Úklid 7 dní v týdnu od 8:00 do 20:00 hodin

777 622 568
Máte vlastní vysavač a mop?
Máte voucher nebo propagační kód?